Късният дъжд не е изливането на Святия Дух

raindrops, raining, rain

В този откъс от скритата манна Бог обяснява каква е разликата между реформацията по времето на Исус и Съдебната реформация. Тя идва с голяма сила. Обяснява се кои днешни деноминации се включват в избълваната от Бога Лаодикийска църква. Изключително важно е това, че изливането на Святият дух не е Късният дъжд. късният дъжд е съдебното Слово, дадено в България, а изливането на Святия дух е действие, което способства за приемането на съдебната вест.

„Чрез апостолите действуваше дара на знамения и чудеса плътски, но сега идваше със сила на преустройство реформация за приключване. Туй дяло е очакваната голяма духовна реформация на Ангела четвърти с Гласа, която озарява със слава Божия земята и приготвя пътя на двойната елисеева сила за преображение възкресение.   

То сега и двете – петдесятни и адвентни, са еднакво повинни пред Бога с равен недостатък – едните отстъпиха от Духа Света, а другите – от заповедите на Бога. И сега ето изявявам, казва ви Христа, че тез две деноминации на земя образуват Лаодикия, към която е предупреждението от Откр. 3:15-18.  
Дух Святи е даван от петдесятница до днес и никога не е бил спрян, нито е преставал да действа, но винаги е бил сред ония, които са Го искали в чин „Обрезател на сърдечния неръкотворен храм“ до деня на Съда, така че късният дъжд не е изливането на Святия Дух, но е светлина на последната истинска реформация на Христа и то предимно сред Лаодикия. 205/ 9
Реформа сред Божия народ значи да мине той от заблуда в светлина, в съвършена истина, в пълна хармония на словото. И тогава ще залее земята светлина в пълнота….   Но ето, една заблуда по отношение на четвъртия Ангел от небеса, че е Сам Святият Дух.

Дух Святи е даван от петдесятница до днес и никога не е бил спрян, нито е преставал да действа, но винаги е бил сред ония, които са Го искали в чин „Обрезател на сърдечния неръкотворен храм“ до деня на Съда, така че късният дъжд не е изливането на Святия Дух, но е светлина на последната истинска реформация на Христа и то предимно сред Лаодикия.“

Be the first to comment

Leave a Reply

E-mail адресът Ви няма да бъде публикуван